در باره ما(شناسنامه سایت)

شناسنامه سایت

1 - مدیر سایت : احمد  اصغرنتاج آهنگر
2 - تاریخ تاسیس : 24/09/1385

نامگذاری سایت

نام گل‌باغ در مکاتبات قدیمی بصورت پیشوند و پسوند در کنار کلمه آهنگرکلا بصورت مکتوب استفاده شده است .

سایت گل باغ توسط اینجانب احمد اصغرنتاج در تاریخ 24/9/1385 در روستای آهنگرکلابزرگ بابل افتتاح و شروع به فعالیت نموده است و هدف پایگاه افزایش و پیشرفت فعالیت‌های اینترنتی و فن‌آوری اطلاعات در روستا و ایجاد فضای مجازی بومی و همچنین ارائه اخبار و اطلاعات روستای آهنگرکلا بزرگ می‌باشد. که این امر مهم فقط با مشارکت همه اقشار میسر می باشد.

و همچنین میز گردی که همه جمعیت ساکن و غیر ساکن روستا را در دور خود جا می دهد تا همه بتوانند با هم گفتگوی صمیمانه داشته و بدور از عقاید سیاسی در جهت پیشرفت و توسعه روستای خود گام بردارند.
همچنین مزید اطلاع می باشد که خط و مشی سایت غیر سیاسی و فقط اطلاع رسانی می باشد.

 

ارتباط با ما

الف - از طریق ارسال مطلب به سایت در صفحه اول

ب - آدرس پستی : بابل صندوق پستی 331-47135

ج - ارسال ایمیل   ترجیحا

مدیر سایت :  احمد   اصغرنتاج    ۲۴۸۱-۳۱۱-۰۹۱۱

AHMAD_NATTAJ@YAHOO.COM

 

يادداشت مدير سايت

انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در اسفند ماه برگزار می گردد . جدای از شرکت و حضور گسترده در پای صندوقهای آراء که روندها نشان از آمارهای بالای حضور مردم روستا دارد ، اما باید دقت کنیم با اتحاد و هماهنگی همه جانبه اهالی روستا ، آراء را به سمتی سوق دهیم تا ضمن تامین خواسته های نظام جمهوری اسلامی ایران ، نیازهای روستاهای ما نیز لحاظ گردد و این امکانپذیر نیست مگر با دقت هر چه تمامتر ویژگیهای کاندیداها را مورد سنجش قرار داده و آنگاه اسم دو نفر را در برگه رای درج نمائیم .

این روستا نزدیک به چهار هزار جمعیت مستقیم داشته و حدود شش هزار جمعیت روستاهای اطراف را نیز خدمات می دهد که می طلبد مردم آن هوشمندانه سرنوشت خود را رقم بزنند.

Portal Administration 1714034 7329 0.2265625 ITShomal.com